Zespół

Joanna Keller

Psycholog, trener. Gdy pracuje z grupą, czuje że żyje. Wierzy w rozwój i w mądrą zabawę, więc w swojej pracy trenerskiej łączy te dwie rzeczy. Największym wynagrodzeniem za włożony wysiłek jest dla niej uśmiech zadowolonego uczestnika warsztatów, szkolenia czy spotkania integracyjnego. Prywatnie żona i mama, w wolnym czasie wyżywa się twórczo w kuchni, a sportowo - na siłowni pod chmurką.

Jan Wardęszkiewicz

Trener, psycholog oraz doktorant na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. W czasie wolnym gra na gitarze oraz planuje dalekie podróże. Za 40 lat chciałby mieszkać w domku na palach w Wietnamie i grać wieczorami ze swoim zespołem w lokalnych knajpach. W życiu najbardziej ceni sobie profesjonalizm połączony z dystansem i poczuciem humoru, dlatego też jest częścią Teamformacji.

Angelika Karczewska

Trener, Coach, przyszła psycholożka. Empatyczna, energiczna, życiowa optymistka dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Podczas prowadzenia szkoleń czy warsztatów, ważne są dla niej różnorodne ćwiczenia praktyczne połączone z refleksją, dając uczestnikom przestrzeń do nauki, rozwoju i dzielenia się swoim doświadczeniem. Na co dzień, wspiera innych w odkrywaniu swojej indywidualnej, a tym samym najskuteczniejszej ścieżki rozwoju oraz realizacji celów, zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej. Prywatnie lubi biegać, interesuje się zdrowym odżywianiem oraz rozwojem osobistym... ciągle planując nowe przedsięwzięcia.

Dominika Pruszczak

Psycholożka, trenerka umiejętności psychospołecznych, certyfikowana coach. Pracuje z zespołami nad ich współpracą oraz stylem komunikacji. Specjalizuje się w zakresie asertywności, wyznaczania i realizacji celów. Pracuje z klientami indywidualnymi nad przekuwaniem marzeń w cele i działania. Wierzy w moc i sprawczość jednostki oraz siłę i potencjał grupy. Prywatnie pasjonatka spędzania czasu na świeżym powietrzu, biega niezależnie od pogody. Amatorka tworzenia czegoś z niczego, gotuje eksperymentalne potrawy, z różnym skutkiem.

Ewa Łukasiewicz

Trener, psycholog, lingwistka. Pełna energii życiowa optymistka, uwielbia pracować z ludźmi i dla ludzi. Jako trener umiejętności miękkich łączy swoje dwie pasje - zamiłowanie do rozwoju i przekazywania wiedzy. Z rozwojem osobistym i szkoleniami związana od 2010 roku, od tamtej pory spędziła tysiące godzin na salach szkoleniowych zarówno jako trener jak i uczestnik, bo… „kto się nie rozwija, ten się zwija”. Prywatnie miłośniczka podróży, słońca i tańca.

Kamila Karpińska

Psycholog, politolog, instruktor fitness, przewodnik nurkowy.Trener duszy i ciała, jej pasja to praca z ludźmi i dla ludzi, najlepiej w pięknych „okolicznościach przyrody”. Ruch i zmiana to jej ulubione pojęcia, dlatego stara się, aby uczestnicy jej warsztatów wychodzili w świat naładowani pozytywną energią i otwarci na eksperymenty. Prywatnie wielbicielka zdrowej i pysznej kuchni oraz gorzkiej czekolady.

Marcin Poncyliusz

Psycholog oraz trener umiejętności psychospołecznych. Od wielu lat pracuje z ludźmi w sektorze publicznym, w biznesie, a także w organizacjach pozarządowych. Prowadzi warsztaty z zakresu umiejętności psychospołecznych, projektuje i realizuje wyjazdy teambuildingowe. Stale współpracuje z Fundacją Robinson Crusoe, gdzie pracował z młodzieżą z pieczy zastępczej, a obecnie związany jest z obszarem badań nad samodzielnością. Prywatnie mąż oraz rodzic. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas biegając, pływając czy jeżdżąc na rowerze. Jedną z jego pasji jest muzyka. Łączy przyjemne z pożytecznym współtworząc zespół muzyczny, gdzie jest konferansjerem, gra na gitarze i śpiewa.

Patryk Fabiś

Członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich wrocławskiego stowarzyszenia, gdzie zajmuje się między innymi integracją, budowaniem zgrania oraz motywowaniem grupy. Osoba dążąca do wszechstronności, stale poszerzająca swoje horyzonty i niemająca barier przed nowymi wyzwaniami. Studiuje w języku angielskim, zaliczając po drodze roczną wymianę w Hiszpanii. Obecnie rozwija się w tematyce wystąpień publicznych, komunikacji oraz zasobów ludzkich. W przeszłości założyciel oraz administrator fanklubu artystki muzycznej, a także redaktor naczelny portalu internetowego. Prywatnie najwięcej radości sprawia mu odkrywanie nowych miejsc w swoim mieście, do których potem wraca razem ze znajomymi.

Jacek Walawender

Trener, animator i popularyzator nauki. Od lat współpracujący z Centrum Nauki Kopernik oraz Fundacją Pracownia Nauki i Przygody. Uważa, że gdyby filmu i literatury nie było, należałoby je wymyślić.  Zaangażowany w animację i ochronę osiedla Otwarty Jazdów przed zakusami „wielkich”, pragnący, aby tym razem wygrali „maluczcy”.

Agnieszka Leśny

Trener, pedagog i antropolog. Zawodowo przez wiele lat związana z instytucjami kultury, administracji samorządowej, organizacjami pozarządowymi oraz małymi przedsiębiorstwami. Równolegle z praktyką trenerską zajmuje się badaniami i rozwojem teorii oraz metod experiential education. Jest autorką kilkunastu artykułów naukowych. Zrealizowała ponad 400 godzin treningów i szkoleń z wykorzystaniem gier i symulacji. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z procesami uczenia się, kultury organizacji, tworzenia zespołów oraz ewaluacji. Pracuje również jako trener w metodyce outdoor i adventure education w środowisku międzynarodowym.

Justyna Schimanda

Trener umiejętności miękkich, psycholog. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, jest silnie nastawiona na efekt i cel, lubi „konkret” i nieszablonowe, nieraz szalone rozwiązania. Najwięcej radości sprawia jej obserwowanie zmiany u uczestników prowadzonych przez nią szkoleń. W Teamformacji nie boi się żadnej roli - z równym zapałem wciela się w Królową Marysieńkę, co w pracownika Agencji Kosmicznej. Prywatnie fanka kotów i motoryzacji.

Aleksandra Dzierżawska

Śpiewająca aktorka, konferansjerka i animatorka od czasów licealnych. Absolwentka Międzywydziałowych Studiów Humanistycznych Uniwersytetu Warszawskiego, kończy Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej. Uwielbia łączyć przyjemne z pożytecznym, więc zabawa i rozwój to jej żywioł. Ze światem szkoleń związana od 2014 roku, współpracuje z biznesem oraz trzecim sektorem (w Fundacji Pracowni Nauki i Przygody oraz Fundacji Kosmos dla Dziewczynek). Z zapałem prowadzi aktywne warsztaty metodą grywalizacji.

Urszula Staniszewska

Psycholog, trener po Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z miękkich umiejętności psychospołecznych ze zróżnicowanymi grupami zawodowymi i społecznymi. Ceni pracę z ludźmi, wymianę doświadczeń, pomaga wydobywać innym drzemiący w nich potencjał. Wierzy, że praca nad sobą przynosi efekty i wpływa na jakość życia. Szkolenia traktuje jako rozwój i możliwość dzielenia się tym, co najlepsze. Stawia na praktyczny aspekt zajęć z uczestnikami, dlatego głównie prowadzi je metodą warsztatową i treningową. Prywatnie miłośniczka jogi i dobrej kuchni, bliska jest jej filozofia slow life.

Michał Skoniecki

Certyfikowany coach w podejściu wielopoziomowym, trener oraz mediator. Ukończył Psychologię i Filozofię na Uniwersytecie Warszawskim oraz Zarządzanie na Politechnice Warszawskiej. Specjalizuje się we Wspieraniu Rozwoju Osobowości i Psychologii Biznesu.Pomaga ludziom i organizacjom osiągnąć zaplanowane cele zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Niesie pomoc klientom w przyspieszaniu tempa rozwoju, udoskonalaniu osiągnięć i podnoszeniu jakości życia. Pracuję w zakresie związanym z biznesem, rozwojem kariery, finansami, zdrowiem i relacjami międzyludzkimi. Wiedzę i umiejętności w zakresie rozwoju osobistego rozwija od 2009 roku. Od strony naukowej prowadzi badania w zakresie motywacji, przechodzenia zmiany oraz wpływu perspektywy czasowej na nasz dobrostan. W praktyce bierze udział w wykładach, szkoleniach, warsztatach i treningach.