Zespół

Agata Gieryn

Psycholożka i trenerka po szkole Intra Biznes. Bardzo lubi uczestniczyć w wymianie wiedzy, doświadczeń i uczuć między uczestnikami, ponieważ wierzy, że w ten sposób ludzie najlepiej się uczą. W jej oczach każdy człowiek ma swój unikalny potencjał, którym może podzielić się z innymi a jej rolą jako trenera jest zapewnienie do tego odpowiednich warunków. Często pełni rolę kierownika projektu i opiekuna grupy w czym się świetnie odnajduje. Prywatnie pasjonuje się rekonstrukcją historyczną a w szczególności średniowieczną kuchnią. W wolnym czasie uprawia łucznictwo konne, podróżuje i przytula się do swoich trzech zwierzaków - dwóch kotów i psa.

Joanna Keller

Psycholog, trener. Gdy pracuje z grupą, czuje że żyje. Wierzy w rozwój i w mądrą zabawę, więc w swojej pracy trenerskiej łączy te dwie rzeczy. Największym wynagrodzeniem za włożony wysiłek jest dla niej uśmiech zadowolonego uczestnika warsztatów, szkolenia czy spotkania integracyjnego. Prywatnie żona i mama, w wolnym czasie wyżywa się twórczo w kuchni, a sportowo - na siłowni pod chmurką.

Paweł Cieślak

Trener, koordynator projektów, projektant programów rozwojowych. Absolwent specjalizacji trenerskiej na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Trenerów Biznesu SET, od 2007 roku prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju umiejętności osobistych. Członek międzynarodowej grupy trenerskiej The Academy, prowadził szkolenia m.in. w Rumunii, Holandii i Niemczech. Od 2012 roku związany ze Szkołą Liderów, gdzie zarządzał programami rozwojowymi dla liderów społecznych oraz działalnością szkoleniową w obszarze B2B. Poza rozwojem ludzi czas poświęca także na rozwój startupu, którego jest współwłaścicielem.

Dominika Pruszczak

Psycholożka, trenerka umiejętności psychospołecznych, certyfikowana coach. Pracuje z zespołami nad ich współpracą oraz stylem komunikacji. Specjalizuje się w zakresie asertywności, wyznaczania i realizacji celów. Pracuje z klientami indywidualnymi nad przekuwaniem marzeń w cele i działania. Wierzy w moc i sprawczość jednostki oraz siłę i potencjał grupy. Prywatnie pasjonatka spędzania czasu na świeżym powietrzu, biega niezależnie od pogody. Amatorka tworzenia czegoś z niczego, gotuje eksperymentalne potrawy, z różnym skutkiem.

Ewa Łukasiewicz

Trener, psycholog, lingwistka. Pełna energii życiowa optymistka, uwielbia pracować z ludźmi i dla ludzi. Jako trener umiejętności miękkich łączy swoje dwie pasje - zamiłowanie do rozwoju i przekazywania wiedzy. Z rozwojem osobistym i szkoleniami związana od 2010 roku, od tamtej pory spędziła tysiące godzin na salach szkoleniowych zarówno jako trener jak i uczestnik, bo… „kto się nie rozwija, ten się zwija”. Prywatnie miłośniczka podróży, słońca i tańca.

Kamila Karpińska

Psycholog, politolog, instruktor fitness, przewodnik nurkowy.Trener duszy i ciała, jej pasja to praca z ludźmi i dla ludzi, najlepiej w pięknych „okolicznościach przyrody”. Ruch i zmiana to jej ulubione pojęcia, dlatego stara się, aby uczestnicy jej warsztatów wychodzili w świat naładowani pozytywną energią i otwarci na eksperymenty. Prywatnie wielbicielka zdrowej i pysznej kuchni oraz gorzkiej czekolady.

Marcin Poncyliusz

Psycholog oraz trener umiejętności psychospołecznych. Od wielu lat pracuje z ludźmi w sektorze publicznym, w biznesie, a także w organizacjach pozarządowych. Prowadzi warsztaty z zakresu umiejętności psychospołecznych, projektuje i realizuje wyjazdy teambuildingowe. Stale współpracuje z Fundacją Robinson Crusoe, gdzie pracował z młodzieżą z pieczy zastępczej, a obecnie związany jest z obszarem badań nad samodzielnością. Prywatnie mąż oraz rodzic. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas biegając, pływając czy jeżdżąc na rowerze. Jedną z jego pasji jest muzyka. Łączy przyjemne z pożytecznym współtworząc zespół muzyczny, gdzie jest konferansjerem, gra na gitarze i śpiewa.

Jan Wardęszkiewicz

Student psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, coach i trener. W czasie wolnym gra na gitarze oraz planuje kolejne dalekie podróże. Za 40 lat chciałby mieszkać w domku na palach w Wietnamie i grać wieczorami ze swoim zespołem w lokalnych knajpach. W życiu najbardziej ceni sobie profesjonalizm połączony z dystansem i poczuciem humoru, dlatego też jest częścią Teamformacji.

Jacek Walawender

Trener, animator i popularyzator nauki. Od lat współpracujący z Centrum Nauki Kopernik oraz Fundacją Pracownia Nauki i Przygody. Uważa, że gdyby filmu i literatury nie było, należałoby je wymyślić.  Zaangażowany w animację i ochronę osiedla Otwarty Jazdów przed zakusami „wielkich”, pragnący, aby tym razem wygrali „maluczcy”.

Agnieszka Leśny

Trener, pedagog i antropolog. Zawodowo przez wiele lat związana z instytucjami kultury, administracji samorządowej, organizacjami pozarządowymi oraz małymi przedsiębiorstwami. Równolegle z praktyką trenerską zajmuje się badaniami i rozwojem teorii oraz metod experiential education. Jest autorką kilkunastu artykułów naukowych. Zrealizowała ponad 400 godzin treningów i szkoleń z wykorzystaniem gier i symulacji. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z procesami uczenia się, kultury organizacji, tworzenia zespołów oraz ewaluacji. Pracuje również jako trener w metodyce outdoor i adventure education w środowisku międzynarodowym.

Justyna Schimanda

Trener umiejętności miękkich, psycholog. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, jest silnie nastawiona na efekt i cel, lubi „konkret” i nieszablonowe, nieraz szalone rozwiązania. Najwięcej radości sprawia jej obserwowanie zmiany u uczestników prowadzonych przez nią szkoleń. W Teamformacji nie boi się żadnej roli - z równym zapałem wciela się w Królową Marysieńkę, co w pracownika Agencji Kosmicznej. Prywatnie fanka kotów i motoryzacji.

Aleksandra Dzierżawska

Śpiewająca aktorka, konferansjerka i animatorka od czasów licealnych. Absolwentka Międzywydziałowych Studiów Humanistycznych Uniwersytetu Warszawskiego, kończy Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej. Uwielbia łączyć przyjemne z pożytecznym, więc zabawa i rozwój to jej żywioł. Ze światem szkoleń związana od 2014 roku, współpracuje z biznesem oraz trzecim sektorem (w Fundacji Pracowni Nauki i Przygody oraz Fundacji Kosmos dla Dziewczynek). Z zapałem prowadzi aktywne warsztaty metodą grywalizacji.

Urszula Staniszewska

Psycholog, trener po Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z miękkich umiejętności psychospołecznych ze zróżnicowanymi grupami zawodowymi i społecznymi. Ceni pracę z ludźmi, wymianę doświadczeń, pomaga wydobywać innym drzemiący w nich potencjał. Wierzy, że praca nad sobą przynosi efekty i wpływa na jakość życia. Szkolenia traktuje jako rozwój i możliwość dzielenia się tym, co najlepsze. Stawia na praktyczny aspekt zajęć z uczestnikami, dlatego głównie prowadzi je metodą warsztatową i treningową. Prywatnie miłośniczka jogi i dobrej kuchni, bliska jest jej filozofia slow life.

Michał Skoniecki

Certyfikowany coach w podejściu wielopoziomowym, trener oraz mediator. Ukończył Psychologię i Filozofię na Uniwersytecie Warszawskim oraz Zarządzanie na Politechnice Warszawskiej. Specjalizuje się we Wspieraniu Rozwoju Osobowości i Psychologii Biznesu.Pomaga ludziom i organizacjom osiągnąć zaplanowane cele zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Niesie pomoc klientom w przyspieszaniu tempa rozwoju, udoskonalaniu osiągnięć i podnoszeniu jakości życia. Pracuję w zakresie związanym z biznesem, rozwojem kariery, finansami, zdrowiem i relacjami międzyludzkimi. Wiedzę i umiejętności w zakresie rozwoju osobistego rozwija od 2009 roku. Od strony naukowej prowadzi badania w zakresie motywacji, przechodzenia zmiany oraz wpływu perspektywy czasowej na nasz dobrostan. W praktyce bierze udział w wykładach, szkoleniach, warsztatach i treningach.